Suzuki Grand Vitara faceliftSuzuki niedawno zaprezentowało pierwsze zdjecia odnowionego modelu Jimmy, a dzisiaj Japończycy zdecydowali się na przedstawienie Grand Vitary po facelifcie (Escudo w Japonii). Co ważne auto będzie sprzedawane tylko na rynku japońskim. Nie wiemy, czy samochód wejdzie do salonów poza Krajem Kwitnącej Wiśni.

Podobnie jak w przypadku Jimmy, zmiany w Grand Vitarze nie są duże. W oczy najbardziej rzuca się zmodyfikowany przedni grill i zderzak, “gładkie” reflektory oraz nowe 17-calowe aluminiowe felgi. Lista zmian obejmuje również nową paletę kolorów, bogatsze wyposażenie standardowe i lepsze materiały wykończeniowe.

Wraz z ujawnieniem modelu po faceliftingu Suzuki wydało również specjalną edycję Grand Vitary o nazwie X-Adventure, która charakteryzuje się m.in. 18-calowymi obręczami, skórzaną kierownicą z manetkami do zmiany biegów i relingami dachowymi.

Producent nie wspomniał o ewentualnej ingerencji w jednostki napędowe.

4 komentarze
  1. Czy tylko ja uważam że ten przód jest brzydszy niż w obecnym modelu ??
    p.s.
    dopiero teraz zauważyłem również podobieństwo tyłu do Jeepa Cherokee

  2. @Sebastian Rydzewski a to nie jest lusterko do ciągania przyczep?? Dawno takiego patentu nie widziałem, ale coś podobnego z czasów młodzieńczych mi się kojarzy

Komentowanie zostało wyłączone.