Pierwsze oficjalne zdjęcia Seata Toledo 2012 wyciekły do Internetu?

Seat Toledo 2012Już od jakiegoś czasu wiemy, że Seat szykuje się na prezentację modelu Toledo 2012. I choć producent nadal milczy w tej sprawie, w sieci pojawiły się rzekomo oficjalne zdjęcia tego auta.

Na pierwszy rzut oka niewiele zmieniło się w porównaniu do koncepcyjnego Toledo, który zadebiutował podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie w ubiegłym roku. Produkcyjna wersja otrzymała po prostu bardziej przyziemne elementy (np. normalnej wielkości koła).

Nowe Toledo w Europie będzie oferowane prawdopodobnie z czterema silnikami benzynowymi, w tym 1,2 l o mocy 75 KM i 85 KM, 1,2 l TSI o mocy 105 KM oraz 1,4 l TSI o mocy 122 KM. Gama silników wysokoprężnych będzie obejmowała 1,6 l motor TDI CR o mocy 105 KM i 1,6 l jednostkę o mocy 90 KM. Klienci będą mieli do wyboru połączenie silnika z manualną lub automatyczną skrzynią biegów DSG.

Podobnie jak bliźniacza Skoda Rapid, nowe Toledo zadebiutuje podczas Salonu Motoryzacyjnego w Paryżu we wrześniu 2012 roku.

Via: Carscoop

2 komentarze do wpisu „Pierwsze oficjalne zdjęcia Seata Toledo 2012 wyciekły do Internetu?”

  1. Ciekawa jaka będzie różnica w cenie, skoda zdążyła sobie zdobyć klientelę dobrym produktem w przystępnej cenie czego o Seacie powiedzieć nie można

Możliwość komentowania jest wyłączona.