Heico Sportiv prezentuje pakiet tuningowy dla Volvo V40

Volvo V40 tuningHeico Sportiv już na początku maja zapowiadało dwa pakiety tuningowe przeznaczone dla nowego Volvo V40. Dzisiaj mamy pierwsze oficjalne zdjęcia jednej z tych propozycji.

Na razie wiadomo, że pakiet od Heico będzie obejmował nowy zestaw aluminiowych felg, zmieniony zderzak, tylny dyfuzor, nowy układ wydechowy zakończony czterema końcówkami, wydajniejsze hamulce oraz zmodyfikowane zawieszenie. Mówi się także o lekkim podniesieniu mocy silnika, ale póki co, tuner nie zdecydował się na ujawnienie tych szczegółów.

Via: Carscoop, VolvoPassion

4 komentarze do wpisu „Heico Sportiv prezentuje pakiet tuningowy dla Volvo V40”

  1. Nie za bardzo interesowałem się Volvo V40 ale po ostatnich spotach w TV stwierdzam że to auto jest naprawdę ładne, myślę że w cenie do 150 tys. pierwsza piątka.
    Do tego po konfiguracji z przyzwoitym silnikiem 170km i kilkoma bajerami
    150 z hakiem cena przyzwoita.

  2. niektórzy producenci się ogarnęli i zrozumieli, że hatchback to hatchback! i tak zamiast jajka od mercedesa jest ładne autko i zamiast pokracznego malutkiego volvo bez tylnej klapy jest prawdziwy hatchback!!! Audi tylko zostało w tyle z nudną stylistyką

  3. No jeśli ocenimy to auto pod kątem nie tylko designu, ale wygody, prestiżu, wyposażenia, cen itd. to w klasie kompakt ciężko o godnego rywala.

Możliwość komentowania jest wyłączona.