Novitec Rosso ujawnia kompleksowy pakiet tuningowy dedykowany Ferrari FF

Ferrari FF od Novitec RossoNiemiecka firma tuningowa Novitec Rosso poszerzyła właśnie swoją ofertę o pakiet tuningowy dla nowego Ferrari FF. Zestaw obejmuje zarówno stylistyczne, jak i mechaniczne modyfikacje.

Seryjnie, Ferrari FF generuje 660 KM i 683 Nm z 6,3 l jednostki V12. Novitec oferuje aż cztery poziomy uaktualnień mocy dla FF. Pierwszy poziom, który zawiera przeprogramowane ECU, zwiększa moc silnika do 684 KM i 696 Nm, natomiast drugi obejmuje dodatkowo układ wydechowy ze stali nierdzewnej, wzmacniając motor do 688 KM i 701 Nm.

Pozostałe dwa etapy otrzymały te same modyfikacje, ale Novitec podkręcił moc silnika do odpowiednio 694 KM i 708 Nm oraz 702 KM i 714 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Pakiet obejmuje również w pełni regulowane i obniżone zawieszenie (możliwość podniesienia przedniej osi o 40 mm za pomocą jednego przycisku), nowe koła oraz wiele elementów stylistycznych, w tym liczne spojlery, przednia osłona chłodnicy, lusterka, tylny dyfuzor i części wykonane z włókna węglowego.

Wewnątrz znajdziemy najwyższej jakości skórę, aluminiowe pedały oraz podobnie jak na zewnątrz, karbonowe elementy.