Nowy Mercedes-benz klasy S – wizualizacja

Nowy Mercedes klasy S renderingInżynierowie Mercedesa cały czas pracują nad zupełnie nową klasą S, ale nie możemy po prostu bezczynnie siedzieć i czekać na oficjalne wieśni od producenta. Zamiast tego surfujemy po sieci i szukamy ciekawych wizualizacji nowej generacji flagowej limuzyny ze Stuttgartu.

Te zdjęcia zostały stworzone przez grafika Wildspeed, który opierał się na zdjęciach szpiegowskich i spekulacjach. Trzeba przyznać, że jest to bardzo realistyczna wizja. Reflektory odwzorowują przyłapany prototyp, a ogólna stylistyka nadwozia nawiązuje do najnowszych modeli Mercedes-Benz.

Nowy Mercedes klasy S ma zadebiutować jeszcze przed końcem bieżącego roku. Auto będzie oferowane w kilku wersjach nadwozia, w tym jako coupe, kabriolet, a także w dwóch wcieleniach, które godnie zastąpią zlikwidowanego Maybacha.

Mercedes klasy S 2013 zdjęcia szpiegowskie

FOT: Wildspeed (benzboost.com)

2 komentarze do wpisu „Nowy Mercedes-benz klasy S – wizualizacja”

  1. No proszę, a niedawno był testowany przez Was S-500 😉 Całkiem fajny projekt, zobaczymy jak się będzie różnił od rzeczywistego

  2. Jak dla mnie tylne lampy są najciekawszym akcentem, szkoda że samochody segmentu premium nie są trochę bardziej odważnymi projektami. Choć podoba mi się zdecydowanie bardziej od obecnego modelu a od słoniowatej W140 dzieli te modele stylistyczna galaktyka

Możliwość komentowania jest wyłączona.