Rowerzysta vs policjaNie mamy nic przeciwko zatrzymywaniu rowerzystów, którzy dopuszczają się ewidentnego łamania prawa. Rowerzysta na filmiku poniżej przejechał ponoć na “późnym pomarańczowym” świetle, które w trakcie pokonywania skrzyżowania ulic 6th Avenue i West Houston zmieniło się na czerwone, i został złapany przez nieoznakowany radiowóz Chevy Impala sedan.

Oczywistym jest fakt, że rower porusza się wolniej od samochodu. Ciężko jest więc prawidłowo ocenić sytuację, tym bardziej, gdy człowiek częściej korzysta z samochodu. Ten rowerzysta nie spowodował jednak większego zagrożenia. Samo zatrzymanie wygląda tak, jakby panowie policjanci musieli się na kimś wyżyć. Świadczy o tym ich agresywne zachowanie.

Rowerzysta otrzymał mandat w wysokości 270 dolarów grzywny. Powiedz nam, co o tym sądzisz w komentarzach poniżej.

3 komentarze
  1. przepraszam jeśli się mylę, ale na małym ekraniku w bujającym wszystkim busie nie zauważyłem żadnych symptomów agresji ze strony policji, no chyba, że zajechanie drogi celem zatrzymania to agresywne zachowanie.

  2. @Sebastian Rydzewski myślę że trochę wyolbrzymiasz, przecież nie zatrzymali się przed nim robiąc obrót na rękawie czy coś takiego, byli po prostu zdeterminowani odebrać od niego kasę i tyle, nie widzę tu żadnego objawu agresji, może jeśli już to pazerność tyle 😉

Komentowanie zostało wyłączone.