Mercedes klasy E 2013 z nową twarzą [ZDJĘCIA SZPIEGOWSKIE]

Mercedes klasy E 2013 faceliftingMercedes-Benz już niedługo zaprezentuje odświeżoną klasę E. Wskazują na to zdjęcia szpiegowskie serwisu Carscoop, na których widać zakamuflowany prototyp nowego modelu E Estate 2013 (nazwa kodowa S212).

Wygląda na to, że Mercedesowi znudziły się charakterystyczne reflektory klasy E, które inspirowane były tymi z W210 (1995). Odświeżony model otrzyma całkowicie nowe klosze lamp, w bardziej nowoczesnym stylu. Należy spodziewać się także przemodelowanego zderzaka ze światłami do jazdy dziennej LED.

W tylnej części nadwozia przybędą podobne zmiany, z tym że tylne światła zostaną tylko lekko zmodyfikowane. Co więcej, E-klasa 2013 otrzyma inne błotniki tylne, które muszą dopasować się do nowych drzwi.

Odświeżona E-klasa doczeka się także odświeżonego wnętrza. Pojawi się wiele nowych systemów, w tym Head-up Display, Magic Ride Control, Intelligent Lane Assist i wiele innych.

Mercedes klasy E sedan 2013 zadebiutuje na rynku wiosną 2013 roku.

Mercedes klasy E po facelifcie zadebiutuje w 2013 roku

FOT: Carscoop

3 komentarze do wpisu „Mercedes klasy E 2013 z nową twarzą [ZDJĘCIA SZPIEGOWSKIE]”

  1. „Wygląda na to, że Mercedesowi znudziły się charakterystyczne reflektory klasy E, które po raz pierwszy zostały wprowadzone w W210 w 1995 roku. Odświeżony model otrzyma całkowicie nowe klosze lamp, w bardziej nowoczesnym stylu”

    Hee? jak dla mnie W212 ma całkiem inne kolosze jak w210 czy w211

  2. @Tiazo – tak, tak. Chodzi o samą stylizację. W210 miało okrągłe, a W212 już kwadratowe. Ale w tym samym stylu robione – jedno mniejsze, drugie większe 🙂

    Ale faktycznie w treści trochę niejasno to wygląda, postaram się to jakoś zmienić.

  3. Znowu nowa e-classe ? Przeciez on niedawno wyszedl … niech sie ucza od volvo, range rovera – zrobic raz a dobrze a nie co troche zmieniac lampy i ze niby nowy model wychodzi… wycie mam z tego, tak samo jak audi i vw haha

Możliwość komentowania jest wyłączona.