Fiat 500L wnętrzePo wczorajszym otwarciu fabryki Fiata w Kragujevcu, Włosi opublikowali oficjalne zdjęcia wnętrza nowego Fiata 500L. Dowiedzieliśmy się także nieco o siedmioosobowym wariancie tego modelu.

Dla przypomnienia, Fiat 500L miał swoją premierę 6 marca podczas targów motoryzacyjnych w Genewie i mierzy 414 cm długości, 178 cm szerokości i 166 cm wysokości. Auto będzie oferowane z dwoma jednostkami benzynowymi – 0.9 l TwinAir i 1.4 l (czterocylindrowy) – oraz z jednym silnikiem wysokoprężnym 1.3 l Multijet.

Seryjna produkcja Fiata 500L rozpocznię się w przyszłym miesiącu w fabryce w Kragujevcu, natomiast pierwsze egzemplarze trafią do klientów w ostatnim kwartale tego roku.

Fiat 500L będzie oferowany również w wersji siedmioosobowej. Auto ma być dłuższe o 15 cm i wg. Fiatblog.nl może być nazwane 500L Plus (mówi się także o 500XL).

Via: Fiatblog.nl

3 komentarze
  1. zewnątrz ok (ale na prawdziwych zdjęciach nie grafikach), za to po wnętrzu oczekiwałem czegoś zdecydowanie innego, zdecydowanie ładniejszego i bardziej retro… bo co my tu mamy kaszana jakby to była ta nowa moim zdaniem nieudana panda

    tym retro designem mogli urwać trochę klientów citroenowi c3 picasso i mini, a teraz? coś czarno to widzę

    włosi ostatnio wszystko co się da muszą popsuć, co model to kaszana ohydne punto, doblo, lancia ypsilon teraz to… wnętrze mito też zepsuli

  2. Moje ulubione kolory – może być 🙂 TYlko kiedy on będzie w salonach? Oto jest pytanie…Siedmioosobowy wariant będzie dobrą opcją, bo mało jest takich aut.

  3. Mnie nie przeszkadzają kolory. Widać, że auto ma solidną konstrukcję i dobre opinie, więc na pewno gra warta świeczki jeśli chodzi o kupno. Jestem za.

Komentowanie zostało wyłączone.