Nowa Kia Cee’d 2012 – mega galeria zdjęć

Nowa Kia Cee'd 2012Co prawda nowa Kia Cee’d 2012 zadebiutowała już kilka tygodni temu podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie, ale obszerną galerię zdjęć producent z lenistwa zdecydował się opublikować dopiero teraz. Nowy Cee’d zaatakuje europejskie salony późną wiosną i latem tego roku, w zależności od kraju.

Zadanie nowego Cee’da jest proste – całkowita dominacja segmentu “C” i pogrążenie takich konkurentów, jak Volkswagen Golf i Ford Focus. Kluczem do sukcesu ma być młodzieńczy charakter, nowoczesny design oraz lepsze wykonanie i bardziej ekskluzywne wnętrze.

Nowa Kia Cee’d będzie oferowana z dwoma wariantami benzynowymi oraz dwoma wysokoprężnymi. Gama jednostek benzynowych obejmuje silnik o pojemności 1,4 l i mocy 90 KM i nieco mocniejszy wariant 1,6 l o mocy 130 KM.

Zainteresowanym jednostką wysokoprężną, producent zaproponuje 1,4 l o mocy 90 KM lub 1,6 l o mocy 128 KM.

Każda wersja silnikowa będzie dostępna z manualną lub 6-biegową automatyczną skrzynią biegów, natomiast wariant 1,6 l GDI opcjonalnie można zamówić z 6-biegową przekładnią Dual Clutch Transmission (DCT).

Nowa Kia Cee’d 2012 – więcej informacji

3 komentarze do wpisu „Nowa Kia Cee’d 2012 – mega galeria zdjęć”

  1. gdzie mogę znaleźć tą reklamę telewizyjna wykonywaną gdy były mistrzostwa Europy w piłce nożnej była to piękna reklama brawa dla tej osoby co ją wymyśliła

Możliwość komentowania jest wyłączona.