Jeep Wrangler tuning VilnerJeep Wrangler to “niecodzienny” samochód, ceniony przez właścicieli zarówno podczas chłodnych dni, jak i w czasie gorącego lata. Powodem zdecydowanie nie jest luksus, ale wiele innych cech, jakie oferuje ten model. Dlaczego więc nie stworzyć samochodu prawie doskonałego? Pomyślał jeden z właścicieli Wranglera i oddał swoje auto pod pieczę firmy Vilner.

Bułgarski tuner całkowicie zmodyfikował wnętrze Jeepa. Zamontowano również wiele dodatków na zewnątrz, których celem nadanie unikalnego charakteru Wranglerowi.

Projektanci Vilner postawili sobie jasny cel – ma być jak na Saharze. Dlatego zdecydowano się na zastosowanie jasnej skóry, która przypomina piasek i skórzaną imitację… skorupy żółwia. Nie zabrakło także akcentów z mosiądzu i detali z włókna węglowego.

Jeśli chodzi o zewnętrzne zmiany, obejmują one nowe aluminiowe felgi i dużą ilość chromowanych elementów (m.in. lusterka i klamki). Vilner wyposażył Wranglera również w krystaliczne reflektory i światła do jazdy dziennej LED.

Cena za pakiet niestety nie została ujawniona.

1 komentarz
  1. Jeep Wrangler to samochód legenda. Cała koncepcja jest świetna aż zapiera dech w piersiach. Oryginalny i bardzo ciekawy wygląd.

Komentowanie zostało wyłączone.