Jeep Wrangler kamperKażdy, kto kiedykolwiek próbował spać w Jeepie Wranglerze i nie był z tego pomysłu zadowolony, od tej pory może się to zmienić. A to za sprawą dodatkowego “pakietu” oferowanego klientom – Wrangler Action Camper RV.

Krótko mówiąc, Wrangler Action Camper RV oferuje sypialnie, kuchenkę, prysznic oraz wiele innych gadżetów. Pod maską oczywiście znana jednostka Pentastar V6. Co ciekawe mimo montażu “mieszkania” na dachu, całość dodaje jedynie 200 kg Wranglerowi. Głównie zawdzięczamy to pozbyciu się kilku zbędnych elementów – niestety nie podano, o jakie chodzi.

Producent zapewnia, że Wrangler Action Camper RV wjedzie wszędzie tam, gdzie normalny egzemplarz – ze wskazaniem na pustynię w Arizonie (Ameryka Północna).

1 komentarz
  1. To jest auto jakiego potrzebuję 🙂 Strasznie nie lubię spać w hotelach, już wolę namiot lub pakę mojego auta a ten Jeep rozwiązałby wszystkie urlopowe problemy. Raz że nie byłoby miejsca do którego bym nie dojechał a dwa że nie byłoby też takiego w którym nie miałbym noclegu. Po prostu cudo:)

Komentowanie zostało wyłączone.