Aston Martin w PolsceNa fanpage’u MotoFilm na portalu społecznościowym Facebook nasi czytelnicy od jakiegoś czasu mocno zaangażowali się w akcję – “Z serii Grunt To Dobre Towarzystwo”, która w prostych słowach polega na tym, aby fotografować ciekawe samochody głównie z polskich dróg. W ciągu tylko ostatnich dwóch tygodni na naszej skrzynce e-mailowej pojawiło się tyle zdjęć, że powstała z tego całkiem spora galeria z samochodami egzotycznymi, niecodziennymi i dziwacznymi. Postanowiliśmy spiąć je w jedną całość, tak aby każdy z Was mógł zapoznać się ze wszystkimi fotografiami. Łącznie jest ich prawie 400 zdjęć.

A co można na nich znaleźć? Przeróżne modele Porsche, wszelkiego rodzaju egzotyczne Mercedesy, a nawet Rolls Royce’y. Nie zabrakło także samochodów z kontrowersyjnymi tablicami rejestracyjnymi, drogocennych klasyków i tych “zapadniętych pod ziemię”… Dobra, dość gadania – poniżej macie galerię zdjęć. Miłego oglądania.

*Niektóre zdjęcia zostały ustrzelone w innych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii.

Dziękujemy naszym czytelnikom za zdjęcia, w szczególności Tomkowi, Kubie, Pawłowi, Maćkowi, Marcinowi, Hubertowi, Vienna Spotting i AudiBlogPL.

MotoFilm na Facebooku

Nissan GT-R JDM w Polsce

Rolls Royce w Polsce

7 komentarzy
  1. nie no ja tez taki folder posiadam… ale nie mam tyle “eksponatów” 😛 musze stąd cos dodać 😉

  2. Skoro “na polskich drogach” to może warto odrzucać fotki np z Londynu? 😉 Widzę, że jest kilka z zagranicy.

  3. a’propo wypowiedzi Pana Tomasza… jakbym widział normalnie część swojej galerii!! 🙂 a gdzie prawa autorskie ja sie pytam, he??

Komentowanie zostało wyłączone.