Dźwięk Lamborghini Gallardo w twoim samochodzie za jedyne 99 centówJeśli jeździsz Toyotą Prius, Lexusem CT200h albo innym samochodem z silniczkiem odkurzacza, jestem przekonany, że dźwięk przy przyspieszaniu doprowadza cię do szału. Wiem co mówię, bo sam spędziłem z hybrydą tydzień czasu.

Do tej pory były dwie możliwości, aby pozbyć się nieprzyjemnego dźwięku – modyfikacja wydechu lub inwestycja w Soundracer, którego testowaliśmy przeszło rok temu. Dzisiaj doszła kolejna alternatywa – aplikacja XLR8 na iPhone’a i telefony oraz tablety z systemem Android. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na aparacie, wystarczy podłączyć urządzenie do systemu audio i rozkoszować się dźwiękiem np. włoskiego supersportowego samochodu.

XLR8 reaguje na gaz, hamulec, a nawet na wchodzenie w zakręty – zapewnia dostawca oprogramowania. Oprócz okablowania, można go podłączyć przez Bluetooth do radia samochodowego.

2XCL Games (producent) dodaje, że dźwięki zostały nagrane z prawdziwych supersamochodów i można je konfigurować na różne sposoby.

Obecnie istnieje 6 dostępnych dźwięków samochodów, w tym Chevrolet Camaro V8, Lamborghini Gallardo V10, Ferrari 458 Italia V8, V8 NASCAR Racer i Ford GT40 V8.

Cena za jeden dźwięk auta na twoim smartfonie? 0,99$. Za cały komplet przyjdzie nam zapłacić 4,99$.

Osobiście jeszcze nie próbowałem tej aplikacji, ale jeśli Ty to zrobisz, proszę podziel się komentarzem poniżej.

Aplikację możecie pobrać tutaj:

iTunes: http://itunes.apple.com/us/app/xlr8/id506486124?mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twoxlgames.xlr8

Via: Carscoop

7 komentarzy
  1. ale tylko Chevy Camaro SS jest dostępny za Free, jeśli chcemy 458, bądź Gallardo i resztę trzeba już zapłacić

Komentowanie zostało wyłączone.