BMW serii 3 E46 Nurburgring crashKilka dni temu na przykładzie Hondy CR-V widzieliśmy już, że Nürburgring nie wybacza nawet najmniejszych błędów. Przekonał się o tym również kierowca tego egzemplarza BMW serii 3 E46, który w ubiegłą sobotę uczestniczył w drugim etapie serii wyścigowej VLN.

Do wypadku doszło, gdy kierowca BMW niepoprawnie wszedł w róg zakrętu – auto stanęło na dwóch kołach i w rezultacie dachowało. I choć incydent wygląda poważnie, kierowcy na szczęście nic się nie stało.

4 komentarze
  1. Etapy są w Tour de France. To był drugi z dziesięciu wyścigów serii VLN w tym sezonie. Wypadek miał miejsce na początku 4-godzinnej rywalizacji.
    To jest M3 E46 rosyjskiej załogi zgłoszonej w klasie V6. Wypadek na drugim okrążeniu. Nie wiem który z Rosjan jechał pierwszy stint, ale z relacji naocznych świadków wynika, że kierowca ten próbował wyprzedzać po zewnętrznej na szczycie Wehrseifen gdzie najprawdopodobniej popełnił błąd tnąc wysoką tarkę na dojeździe. Później już podróżował na dwóch kołach i rezultat tego możemy oglądać powyżej.

Komentowanie zostało wyłączone.