Mercedes G55 AMG Kim Schmitz DotcomPoczątek 2012 roku nie był dobry dla popularnego serwisu hostingowego Megaupload i jego założyciela Kima Schmitza. W styczniu serwis został zamknięty przez FBI, Kim Schmitz został aresztowany, a cały jego majątek został przejęty przez policję. Wydaje się jednak, że Kim ma duże szansę na odzyskanie swojej własności.

Nowozelandzki sąd orzekł właśnie, że Kim z powrotem otrzyma 750.000 dolarów, konto bankowe, na którym było 301.000 dolarów, Mercedesa G55 AMG z tablicą rejestracyjną “Police”, Toyotę Vellfire, jak również niektóre rzeczy jego żony.

Reszta majątku Kima, w tym 63 inne rachunki bankowe, wiele kont PayPal i około 30 pojazdów, nadal pozostanie w areszcie. Kim Dotcom użyje większość odzyskanych pieniędzy na pokrycie kosztów prawnych w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii.

We wrześniu Kim weźmie udział w nadzwyczajnym przesłuchaniu, które odpowie na pytanie, czy zostanie on deportowany do USA, gdzie miałby być sądzony.

Przypomnijmy, że garaż Dotcom’a obejmował takie pojazdy, jak Maserati GranCabrio, Mercedes-Benz CLK DTM, Rolls-Royce Phantom Drop Head Coup, Cadillac El Dorado z 1957 roku czy Lamborghini LM002.

Pełna lista samochodów Kima Dotcom

Via: Autoevolution.com

1 komentarz
  1. Chory ten świat jest i tyle.
    Brevik za zabicie ponad 70 osób dostanie taki sam wyrok jak ten tutaj, który miał tylko farmę serwerów…

Komentowanie zostało wyłączone.