Skoda Yeti Urban Limited Edition

Z reguły limitowane edycje znanych na co dzień aut są nieco droższe niż ich bazowe odmiany. W przypadku specjalnego wydania Skody sytuacja jest jednak kompletnie inna. Model Yeti Urban Limited Edition za kwotę wersji SE oferuje dodatkowe wyposażenie warte 2450 funtów.

Produkcję specjalnej edycji ograniczono do 750 egzemplarzy, przeznaczonych wyłącznie na rynek Wielkiej Brytanii. Sprzedaż rozpocznie się w kwietniu.

Wyjątkowa Skoda Yeti wyróżnia się przede wszystkim 17-calowymi felgami w kolorze czerni i chromu oraz poszerzeniami nadkoli. Dorzucono również chromowane listwy boczne oraz nakładki lusterek w tym samym kolorze. Srebrne relingi dachowe oraz jeden z czterech kolorów do wyboru (czarny, biały, srebrny metalik lub szary metalik) to również elementy charakterystyczne dla Skody Yeti Urban Limited Edition.

Wewnątrz klienci otrzymują czerwone lub czarne fotele sportowe, cyfrowe radio DAB oraz przyciemnione tylne szyby. Specjalna wersja jest bogatsza od odmiany SE także o nawigację satelitarną, łącze Bluetooth oraz wielofunkcyjną kierownicę z możliwością sterowania systemem audio oraz telefonem.

Yeti w limitowanej edycji dostępne jest wyłącznie z napędem na przednią oś. Silniki to 1,2 TSI (105 KM i 149 g emisji CO2) oraz 2,0 TDI (110 KM, 140 g CO2/km) sprzężone z manualnymi przekładniami.

Ceny ustalono na 16 900 funtów dla modelu benzynowego oraz 18 330 funtów dla diesla.