"Q by Aston Martin" w Genewie

Jeśli posiadasz Astona Martina, to z pewnością masz nieprzeciętny gust i równie nieprzeciętnie zasobny portfel. Może oferta przygotowana przez brytyjską markę specjalnie na targi genewskie będzie czymś czego szukasz?

Prawdopodobnie jako jeden z nielicznych, Aston Martin wyszedł z tak odważną inicjatywą do swoich klientów. Zastanawiacie się cóż tak wyjątkowego wymyślili ludzie z Gaydon?

Od teraz wnętrze sportowego auta może być wystrojone na wzór Twojej sypialni czy biura, szafy żony, łóżka kochanki albo ogrodu teściowej. Fotele w skórze imitującej karbon? Proszę bardzo. Ceramika w XVIII wiecznym stylu na drzwiach i desce rozdzielczej? Zero problemu. Perforowane wzorki, specjalne tabliczki, naszywki na podsufitce, zestaw toreb podróżnych? Do usług. O każdym możliwym kolorze lakieru wspominać nie wypada.

Dwa auta zbudowane w myśl linii “Q by Aston Martin” firma zaprezentuje podczas targów w Genewie. Będą to modele Virage Roadster oraz Cygnet. Pierwsze auto pomalowane jest niebieskim lakierem i zostało wykończone w skórze o kolorze żółtym i czarnym “karbonowym”. Miejskiego Astona Martina stworzono z kolei na wzór roweru Brompton, w który został zresztą wyposażony.