Bugatti sedan w Genewie

Zapewne wszyscy miłośnicy niebanalnych samochodów usiądą z wrażenia. W dniu dzisiejszym amatorskie aparaty uchwyciły na stoisku Bugatti w Genewie… sedana! Czyżby to zapowiadany od wielu miesięcy Galibier?

Sprawa jest o tyle bardziej skomplikowana, że wspomniany model Bugatti pokazywany był na rysunkach i projekcjach komputerowych jako auto bardziej zbliżone do Porsche Panamery. Pod przykryciem znalazł się natomiast pełnoprawny sedan, dlatego część dyskutujących twierdzi, że to po prostu Audi A8.

Wolfgang Duerheimer, nowy szef Bugatti, niedawno potwierdził oficjalnie, że wkrótce firma zaprezentuje dość mocno zmodyfikowaną wersję koncepcyjnego Galibiera. Czyżby zmiany zaszły aż tak daleko? Mniej gorączkowi i bardziej dociekliwi obserwatorzy patrzą na całe zajście chłodniejszym okiem i zauważyli, że sąsiadujące z Bugatti stoisko to teren Audi. Może był to celowy zabieg obu firm? Dyskusyjna kwestia wyjaśni się jutro, podczas odsłonięcia wszystkich premier przygotowanych dla zwiedzających targi w Genewie.

1 komentarz

Komentowanie zostało wyłączone.