Szpiegowskie ujęcia nowej generacji Renault Espace [FOT]

spyshots renault espace test mule 42269 7 gloPierwsze zdjęcia zamaskowanego następcy największego osobowego Renault pojawiły się już 5 lat temu, jednak Francuzi nie trafili na odpowiedni moment wprowadzenia następcy modelu Espace, przez co nowa generacja auta musiała zaczekać jeszcze kilka wiosen.

Mimo niemal identycznej karoserii z dotychczasowym modelem, inżynierowie za pomocą sprytnie zatuszowanego „biura doświadczalnego” testują prawdopodobnie nowe zawieszenie przewidziane do piątej odsłony cenionego na całym świecie vana. Pracownicy firmy nie zdradzają zbyt wiele, wiadomo natomiast, że 2012 rok ma przynieść ze sobą nowe Espace, które będzie czerpało ze stylistyki obecnej Laguny. Rewolucją ma się okazać nawiązanie do patentu, który stosowany jest u konkurencji od lat, mianowicie – przesuwne drzwi boczne, ułatwiające zajmowanie miejsc w drugim i trzecim rzędzie siedzeń.

Via: Autoevolution

4 komentarze do wpisu „Szpiegowskie ujęcia nowej generacji Renault Espace [FOT]”

  1. A skąd to przypuszczenie, że akurat Espace na zdjęciu to zakamuflowany nowy model ? Przecież on się niczym nie różni od tysięcy innych Espaców. Można było wziąć zdjęcie pierwsze lepsze z allegro czy google i napisać takiego samego newsa. Podobnie jak news o nadchodzącym Peugeocie 5008. Nawet foty z tego samego miejsca 😉 Po tych dwóch artykułach mam wrażenie, że autoevolution sam sobie wymyśla te newsy i „zdjęcia szpiegowskie” 😉

  2. Jakbyscie sledzili swoich kolegow z innych mediow to wiedzielibyscie ze E5 powstanie po stworzeniu nowej plyty podlogowej przez Renault i Mercedesa 🙂 Na wiosne zostala podpisana umowa miedzy koncernami o wpsolpracy w dziedzinie plyt podlogowych i silnikow.

Możliwość komentowania jest wyłączona.