Renault Twingo Mauboussin – spóźniony prezent na walentynki od Francuzów

Mimo tego, że od święta zakochanych minął już tydzień, Renault przedstawia limitowaną edycję najmniejszego modelu w gamie, kierowanego do młodych, ugodzonych strzałą Amora pań.

Wyjątkowe Twingo nosi nazwę paryskiego jubilera i polakierowane jest wyjątkowym brązowym lakierem. Miejski samochód został ponadto przyozdobiony felgami z akcentami tej samej barwy.

Alain Nemarq, prezes Mauboussin mówi, że luksus jest jedną z pierwszych rzeczy, której pragnie kobieta. Samochód to nieodzowny element życia niemal każdego człowieka – należy więc połączyć te dwa elementy i pozwolić paniom poczuć się wyjątkowymi i niepowtarzalnymi, jak biżuteria. Twingo Mauboussin łączy luksus i emocje. Smakowite wnętrze w kolorze czekolady tylko podkreśla miłosny przekaz mariażu francuskich firm.

Samochód będzie dostępny we Francji, Włoszech, Austrii i Maroku. Cena każdego egzemplarza Renault Twingo Mauboussin wyniesie 13 500 funtów, a nabywca otrzyma od jubilera w prezencie srebrny zegarek-zawieszkę o nazwie „1960, je t’aime”.