Porsche Cayenne Techart z wnętrzem a’la Louis Vuitton

Porsche Cayenne Techart Louis Vuitton AlbaniaFirma Techart znana jest z wielu udanych modyfikacji, szczególnie dobrze radzi sobie z pojazdami marki Porsche. W swoim repertuarze niemiecka stajnie ma nie tylko zaawansowane aerodynamicznie pakiety do różnych wariantów legendarnej 911. Na warsztat bierze praktycznie wszystko, co producent ze Stuttgartu zdecyduje się wypuścić na rynek.

Mimo ogromnego doświadczenia projektantów Techartu, które najczęściej objawia się w udanych designersko konstrukcjach, założeniem firmy jest przede wszystkim indywidualizacja. Zakres przeróbek w dużej mierze zależy od upodobań klienta. Polityka ta nie zawsze przynosi jednak zadowalające efekty.

Pokazując kilka dni temu zdjęcia Hondy Civic zamienionej w replikę Bugatti Veyrona, nie udało się zobaczyć wnętrza tej osobliwej konstrukcji. Prezentowany poniżej Porsche Cayenne Techart, którego obiektywy aparatów uchwyciły w słonecznej Albanii, wydaje się zdradzać, jak wyglądać może kabina w aucie człowieka, którego natura nie wyposażyła w zmysł estetyczny.