Polak, Michał Wilczek, wygrywa fotograficzny konkurs organizowany przez firmę Rolls Royce

Rolls Royce Spirit of Ecstasy

Nie wiem czy wiecie, ale my Polacy, dostaliśmy niedawno kolejny powód do dumy związany z marką Rolls Royce. Jakiś czas temu, marka zorganizowała na swoim facebookowym profilu konkurs na współczesną interpretację fotograficzną Spirit of Ecstasy, czyli statuetki Srebrnej Damy umieszczanej na maskach tychże aut. Nadesłano setki zdjęć z całego świata, spośród których to właśnie pracę Michała Wilczka oceniono najwyżej.26-letni mieszkaniec Bydgoszczy to były student Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. W zrobieniu tego nagrodzonego zdjęcia pomagało mu kilka osób: modelka Magda Frączek, projektantka stroju Kinga Janowska oraz asystent Grzegorz Pastuszak.

Przy okazji szczerych gratulacji i podziwu wobec takiego osiągnięcia, należałoby również wspomnieć o innym osiągnięciu polskiego reżysera. To wygrana w konkursie Sukuma Millenium Award. Michał odebrał wtedy statuetkę za zwycięstwo w Berlinie z rąk samego Moby’ego.

Jeszcze raz gratulujemy sukcesu, a poniżej możecie zobaczyć samego autora oraz obejrzeć fotografię, która tak przypadła do gustu jury konkursu organizowanego przez Rolls Royce’a.