Pierwszy egzemplarz Lamborghini Aventador już w Polsce – zdjęcia z Elbląga [FOT]

lamborghini aventador w polsce gloNiesamowity samochód włoskiej manufaktury pojawił się w Elblągu. 700-konne monstrum warte przeszło 400 tysięcy Euro, napędzane jest motorem V12, którego moc przenoszona jest na wszystkie koła w niesamowitym tempie za sprawą wolnossącej jednostki napędowej.

Następca Lamborghini Murcielago charakteryzuje się bardzo agresywną sylwetką. Cieszy fakt, że w naszym kraju pojawia się coraz więcej ciekawych samochodów. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że do końca roku na polskich ulicach pojawi się jeszcze przynajmniej kilka egzemplarzy Lamborghini Aventador. Pierwsze auto, które pojawiło się w kraju nad Wisłą, pomalowane zostało na bardzo oryginalny i rzadko spotykany (nawet jak na tak egzotyczne auto) lakier Arancio Atlas, co w wolnym tłumaczeniu oznacza głęboki pomarańcz.

Pojawiły się już pogłoski, że samochód pojawił się w kraju wyłącznie przejazdem, które jednak dementujemy – pomarańczowy samochód z Sant’Agata Bolognese znalazł polskiego właściciela. Liczymy, że auto będzie pojawiało się często na widoku publicznym i niejednokrotnie ucieszy wzrok pasjonatów motoryzacji.

Podziękowania dla Rafała za zdjęcia!

13 komentarzy

  1. a i dodam że on nie będzie w Polsce niestety ;( tylko został na chwilę bo czekał na laweta która miała go zabrać do właściciela ze Wschodu prawdopodobnie Rosja

  2. @Rafał – tak Ci powiedział kierowca lawety, komuś innemu ktoś przy aucie powiedział, że jedzie do Niemiec. Uspokajam – samochód zostaje w kraju, choć prawdopodobnie Elbląg to nie będzie, jednak kto wie… 😉

  3. jedzie do Łodzi:) miałem dobre wyniki sprzedaży za ostatnie 6 miesięcy i mogłem sobie wybrać dowolne auto 😀

  4. jesli do elblaga, to zakladam, ze to do osoby, ktora zgarnela swojego czasu rok temu pnad 25 mln pln… czyzby zaczela sie odpinka?:)

  5. @Maciek – aby narzekasz 😉 Tu źle, tu nie widzę fajnych aut… ciut ambicji!

    A Ave w polskiej rzeczywistości to naprawdę przyjemna ‘farbka’, koloryzująca codzienną szarość 😉

  6. Ludzie wejście się ogarnijcie te lambo jedzie do Rosji tak jak napisał KISIEL
    nie zostaje w kraju było przejazdem przez Polskę z pewnego powodu na chwile zajechało do Elbląga nawet w nim siedziałem .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*