Matowo białe Lamborghini Aventador rozbrzmiewa na ulicach Beverly Hills [WIDEO]

Lamborghini Aventador Beverly HillsNiedawno informowaliśmy o pierwszym Lamborghini Aventador, które znalazło się na polskich drogach. Samochód był polakierowany oryginalnym pomarańczowym lakierem. Dzisiaj prezentujemy wam auto w barwie matowo białej z dodatkiem perły, co pomaga włoskiemu supersamochodowi w niebywałej prezencji.

Mało które auto tak okazale łączy w sobie elegancję, agresję oraz kunszt dopracowania jednocześnie. Każdy detal kipi niesamowitym designem, a całość staje się arcydziełem. Liczymy na to, że na drogach pojawi się więcej samochodów tej ligi w tak oryginalnym zestawieniu, choć w Beverly Hills zapewne z biegiem czasu znajdzie się wiele innych aut jeszcze bardziej rzucających się w oczy.

Jako bonus, film od naszego czytelnika – Matt’a – prawie 24 min. test Lamborghini Aventador.

3 komentarze

  1. Powiem szczerze zaskoczony jestem faktem jak ciekawy ten drugi filmik jest. W programach motoryzacyjnych ot chociażby Top Gear nie sposób dowiedzieć się takich ciekawostek. I pomyśleć że wystarczył jeden koleś w szorach z kamerą w dłoni 😀

  2. Przed wejściem na jego kanał powinniście dać jeszcze ostrzeżenie, wchodzić tylko gdy ma się co najmniej wolną 1h 😀 sam nie wiem kiedy 2h zleciały 🙂 sam się dziwię że wcześniej go nie wyczaiłem, tylko dopiero teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*