Kara za złe parkowanie w Grecji jest dotkliwa – coś na ten temat wie właściciel Audi A3 Sportback [FOT]

audi a3 12 1 glo

Samochody tarasujące ulice to problem. Mniejszy dla właścicieli niewielkich aut, większy dla kierowców z autami słuszniejszych rozmiarów. Gdybyśmy zrobili zdjęcie powyższej ulicy parę minut wcześniej, właśnie tak wyglądałaby ta sytuacja. Małe samochody przejeżdżałyby bez problemu, kierowcy większych musieliby się trochę nakombinować.Sytuacja się jednak rozwijała i na horyzoncie pojawił się autobus, który z racji swoich wymiarów, nie dał rady przejechać. Telefon na policję? Skąd. Nie w Grecji. Po próbie przywołania właściciela za pomocą klaksonów, rozwścieczony kierowca autobusu oraz inni stojący za nim wzięli sprawy w swoje ręce. Dokładniej w swoje ręce wzięli auto i je przewrócili, co wspaniale widać na zdjęciach.

Kierowca dostał chyba wystarczającą nauczkę. Wyglądające na całkiem nowe Audi A3 Sportback będzie chyba zmuszone odwiedzić jakiś warsztat. Było nie parkować…

Via: Carscoop

5 komentarzy do wpisu „Kara za złe parkowanie w Grecji jest dotkliwa – coś na ten temat wie właściciel Audi A3 Sportback [FOT]”

  1. ja bym się lekko wkur*** a w dodatku A3 sportback jest bardzo fajne, ale cóż, musieli podjąć pewne średki

  2. Łatwo powiedzieć ‘dobrze mu tak’, na ile znam greckie warunki żaden samochód na zdjęciu nie parkuje prawidłowo… A ten po prostu trochę bardziej wystawał.
    Parkowanie w drugim rzędzie (równoległe zastawienie równoległego) też nie jest tam niezwykłe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.