Jaguar XF Sportbrake 2012 – wyciek zdjęć z oficjalnego folderu marki

Jaguar XF Sportbrake wyciek zdjęćSprawą nieprawdopodobnie dziwną jest fakt, że są na świecie ludzie, którzy czekają na premierę Jaguara…  kombi. Przedstawicieli tej grupy oczywiście szanujemy. W końcu, jak mawiają na oddziałach psychiatrycznych, każdy ma swój autyzm.

Kilka godzin temu w internecie pojawiły się zdjęcia zaczerpnięte z wewnętrznej broszury koncernu, przedstawiające tylną część nadwozia nowego Jaguara XF Sportbreak. Cieszy fakt, że celem projektantów nie była brutalna maksymalizacja przestrzeni ładunkowej, a jedynie nawiązanie do popularnej ostatnio linii typu shooting breake.

Co może być jednak gorszego, niż Jaguar kombi? Naturalnie – Jaguar kombi z dieslem. Ceniącym doznania płynące z umartwiania motoryzacyjnych legend, przypadnie do gustu informacja, że producent przewiduje wersję wysokoprężną, wyposażoną w motor o pojemność 2,2 l.

Dokładne szczegóły dotyczące nowej konstrukcji Jaguara poznamy podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, gdzie odbędzie się oficjalna premiera.

Via: Autoblog.com