Aston Martin DB5 wystąpi w najnowszej odsłonie ekranizacji przygód Jamesa Bonda – Skyfall [GALERIA ZDJĘĆ]

1964 Aston Martin DB5 James BondPrawdopodobnie najbardziej legendarny model brytyjskiej marki, ponownie zasłynie na wielkim ekranie. Reżyser filmu Skyfall zdecydował, że klasyczne DB5 nieustannie najbardziej pasuje do klimatycznej roli głównego bohatera produkcji.

Nie jest to oficjalna wiadomość ze światka filmowego, ale szpiegowskie zdjęcie wykonano w Szwecji, podczas zdjęć do najnowszej ekranizacji. DB5 z 1964 roku po raz pierwszy pojawił się w Goldfingerze, by następnie zagościć w Thunderball, Casino Royale, Tomorrow Never Dies czy GoldenEye. Tym razem jednak, brytyjskie GT zobaczymy prawdopodobnie w pełnej akcji, a nie tylko jako smakowity środek transportu.

Istnieje nikłe prawdopodobieństwo, iż wykorzystane w filmie auto, to legendarny egzemplarz, który został niedawno sprzedany za 2,9 mln funtów na londyńskiej aukcji, jednak scenarzyści przystroili samochód tą samą treścią tablic rejestracyjnych, którą mogliśmy zaobserwować w Goldfinger – BMT 216A.

Fabuła produkcji nie jest jeszcze znana, wiemy jednak, iż Agent 007 będzie zmuszony poświęcić własne uczucia oraz sentymenty, by wyeliminować wroga. Pod znakiem zapytania staną także relacje Bonda z M. – swą mentorką, którą zaczną prześladować demony przeszłości.

Jesteśmy ciekawi, czy przy pomocy pięknego Astona Martina DB5, Daniel Craig grający Agenta 007, zdoła zachować lojalność względem M. Przekonamy się o tym 9 listopada 2012 roku, kiedy to film ma trafić na ekrany kin.

Via: Thesun

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*