2012 Fiat Punto: Włosi opublikowali nową galerię zdjęć oraz wideo promocyjne

fiat punto 2012 282 gloPo prezentacji w ubiegłym roku podczas Frankfurt Motor Show 2011, nowy Fiat Punto właśnie wchodzi do sprzedaży w Europie. Włosi postanowili o tym fakcie przypomnieć, dlatego w związku z tym opublikowano szeroką galerię zdjęć oraz wideo promocyjne 2012 Fiata Punto.

Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednika jest możliwość wyposażenia nowego Punto w turbodoładowany 0,8 l motor benzynowy TwinAir o mocy 85 KM. Modyfikacjom poddano również silnik MultiJet 2 o pojemności 1,3 l i mocy 85 KM, który emituje 90g/km CO2.

Głównymi wyróżnikami nowego 2012 Fiata Punto są zderzaki w kolorze nadwozia, przemodelowane reflektory, nowe wzory aluminiowych felg oraz trzy nowe kolory nadwozia – Glam Rock Blue, Tip Tap Red i Blues Grey.

Dodatkowo, wersje TwinAir będą mogły zostać wyposażone w ekskluzywny pakiet obejmujący kolor “Energetico Green” i błyszczący czarny dach. Jeśli chodzi o wnętrze, zastosowano jedynie drobne modernizacje, w tym nowe kolory tapicerki i materiały wykończeniowe lepszej jakości.

Via: Fiat

3 komentarze

  1. fvvvvv- chyba przesadzasz. Moim zdaniem Punto wygląda bardzo dobrze, miły dla oka design zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny oraz niezawodne silniki Fiata dają bardzo dobrą i kuszącą mieszankę. Patrząc na popularność poprzednich wersji nowe Punto ma duże szanse na odniesienie sukcesu rynkowego.

  2. @motozubr masz rację, nie przepadam za Fiatami, ale muszę przyznać, że sam kiedyś miałem Punto “jedynkę” i jest dużo lepsze od niego i myślę, że skoro poprzednie modele dobrze się sprzedawały i ten da sobie radę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*