2012 BMW M5 i 2012 Nissan GT-R – ciężki wybór

2012 BMW M5 vs 2012 Nissan GT-R

Nowe BMW M5 oraz jeszcze nowszy i bardziej niesamowity Nissan GT-R stają w szranki. Po raz kolejny. Niedawno byliście świadkami przedstawienia, w którym japońska maszynka rozgromiła niemiecką technologię w mniej więcej każdym możliwym aspekcie. To była walka, której wyniki łatwo dało się zaprezentować za pomocą sekund, mil i przeciążeń g.

Czy to źle? Skąd. Takie informacje są często bardzo ciekawe i obrazowo pokazują niekiedy nie do końca widoczne różnice – tak jak w przypadku tych dwóch bandytów. Jako uzupełnienie warto jednak spojrzeć na materiał umieszczony na skądinąd świetnym kanale drive na youtubie. Za kierownicę wsiada jedna z osób, którą z powodzeniem można nazwać guru motoryzacyjnym – Chris Harris.Daruję sobie niepotrzebne spojlery. Powiem tylko jedno – z ostatnim zdaniem po prostu nie można się nie zgodzić. Już was kiedyś zachęcałem do subskrybowania kanału drive na youtubie i z czystym sumieniem mogę to zrobić po raz kolejny.

W ostatniej chwili wpadłem jeszcze na pomysł. Pod spodem macie krótką i prostą ankietę. Miało być mega trudno, ale nie miałem serca umieszczać tam tylko dwóch pozycji o nazwie BMW oraz Nissan. Dodałem więc jeszcze jedną, którą sam… Ale ja nic nie sugeruję!

[poll id=”15″]

4 komentarze do wpisu „2012 BMW M5 i 2012 Nissan GT-R – ciężki wybór”

  1. Jak można porównać młodego japońskiego karateke który rusza się jak małpa do wujka Hansa z chora prostatą który nałykał się wiagry i szaleje ?

  2. dokładnie to samo pokazuje ta sonda. Oba auta są cudne, ale nie wiele mają wspólnego by ze sobą konkurować

  3. Chris Harris – jeden z nielicznych dziennikarzy, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Jest jeszcze dwóch jemu podobnych. Właściwie każdy jest lepszy od pajaców z BBC.
    M5 all the way.

  4. Wygląda to tak, że Japońce nie mają dobrej szybkiej limuzyny a Niemcy nie mają dobrego tak szybkiego Coupe.

Możliwość komentowania jest wyłączona.