2012 volkswagen cc 012 gloVolkswagen CC po faceliftingu, który zadebiutował podczas Auto Show w Los Angeles w listopadzie ubiegłego roku, wejdzie do sprzedaży w Niemczech i Luksemburgu w lutym tego roku. Zainteresowani z pozostałych krajów Europy, będą musieli poczekać z kupnem do końca tego samego miesiąca.

Volkswagen CC, wcześniej znany jako Passat CC, zyskał przeprojektowany przód oraz tył, zgodny z najnowszą filozofią stylistyczną niemieckiego producenta. Wewnątrz zauważymy jedynie subtelne zmiany, obejmujące m.in wykończenie wnętrza oraz nowe systemy bezpieczeństwa, w tym Dynamic Light Assist i system wykrywania znaków drogowych.

W Europie, Volkswagen CC oferowany będzie z sześcioma jednostkami napędowymi; wszystkie z bezpośrednim wtryskiem i systemem odzyskiwania energii. Gama silników wysokoprężnych obejmuje warianty o mocy 140 KM, 170 KM oraz 140 KM w wersji BlueTDI, podczas gdy lista silników benzynowych zawiera warianty o mocy 160 KM, 210 KM oraz 300 KM.

Wszystkie silniki do 210 KM mogą współpracować z przekładnią DSG jako opcja.

Via: Carscoop

4 komentarze
  1. ufff to dobrze, bo kogo nie spytam to wszystcy mówią że to jest o wiele ładniejsze auto od poprzednika, podobnie (ale już mniej) mam ze zwykłym passatem minimalnie, ale bardziej wolę poprzednią wersję, te nowe są dla mnie za kańciaste

Komentowanie zostało wyłączone.