audir85486565 gloW dniu wczorajszym na DK 12/14 w Sieradzu doszło do tragicznego zdarzenia z udziałem egzotycznego samochodu.

Tuż po godzinie 19, jadące od strony Zduńskiej Woli brązowe Audi R8 Spyder potrąciło 84-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie wszedł na jezdnię celem przejścia na drugą stronę ulicy. Nie wiadomo jaka była prędkość 525-konnego auta z silnikiem V10, ale kierowca po uderzeniu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował.

To niestety nie koniec całego zajścia – mężczyzna który upadł na jezdnię został potrącony przez nadjeżdżające z przeciwnej strony Audi A4 kierowane przez 24-latka, w wyniku czego potrącony mieszkaniec Sieradza zmarł.

Kierowcy obu Audi byli trzeźwi. Osoby znajdujące się w R8 (39-letni mężczyzna oraz jego pasażerka) trafili do sieradzkiego szpitala z ogólnymi potłuczeniami. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.

Źródło: Policja.gov.pl

5 komentarzy
  1. Audi mordercy! Kierowca R8 pewnie chciał przykozaczyć przed panienką. Biedny ten pan, 84 lata przeżyć żeby zostać potrąconym przez jakiegoś bubka w superaucie;d

  2. @Maciek ten “biedny pan” wlazł na drogę w miejscu do tego niedozwolonym to po pierwsze a po drugie w miejscu wybitnie niebezpiecznym i głupim bo na bardzo długiej prostej zaraz za szczytem wzniesienia to czy gość z R8 poginał 180 czy dozwolone w tym miejscu 90 nie ma znaczenia bo i tak by go zdjął z jezdni wprost pod auto mknące w drugą stronę.

  3. Poza tym Maćku proponuję powstrzymywać się od opinii godnych gimnazjalisty – nie przystoi nam – prawdziwym pasjonatom motoryzacji 🙂 “Przykozaczyć przed panienką” to można nowym spoilerem w Golfie pod remizą. Chill! 🙂

    Szkoda tylko starszego Pana, bez znaczenia czy zginął pod A4, R8, Veyronem, czy owym Golfem.

Komentowanie zostało wyłączone.