Porsche Panamera doprawione smakiem firmy WALD International

porsche panamera wald 011 gloWALD International to azjatycka firma modyfikująca wszelkiej maści wozy najszlachetniejszych marek. Od niedawna produkty japońskiego tunera możemy zakupić także w naszym kraju, a od wielu lat – w całej zachodniej Europie. Stary Kontynent dla Japończyków jest bardzo ważnym klientem, dlatego dziś proponuje nam zestaw „Black Bison” przeznaczony do sportowo nacechowanej limuzyny, jaką niewątpliwie jest Panamera.

WALD International, podobnie zresztą jak zbliżone niekiedy kontrowersyjnością Mansory, skupia się głównie na modyfikacjach karoserii. Ingerencja w mechanikę stoi na dalszym planie, co nie znaczy, że jest słabym punktem usług japońskiej manufaktury. W ofercie firmy znajdziemy szereg pojedyńczych dokładek oraz całych pakietów, a w prezentowanym „czarnym wcieleniu”, samochód został zabudowany aerodynamicznymi zderzakami oraz dokładkami, przyozdobionymi „dekoracjami” z włókna węglowego. Biksenonowe reflektory przykryte są ciemnym szkłem, podobnie jak tylne klosze.

W przednim zderzaku wyrzeźbiono agresywnie nacechowane wloty powietrza, dołożono osadzone na obniżonym zawieszeniu felgi w kolorze czarnym o niepowtarzalnym wzorze ramion i brązowych rantach, a tuż za przednim kołem ostre wcięcie przechodzi w zmodyfikowany próg. Przechodząc do tyłu nadwozia mijamy poszerzone tylne nadkola, witając zwieńczenie atletycznej przebudowy Panamery – potężny tylny zderzak z dyfuzorem oraz, rzecz jasna, zmodyfikowanym układem wydechowym sygnowanym logo tunera. Klapę zdobi oczywiście sporych rozmiarów spoiler, który znakomicie spełni swe zadanie przy wyższych prędkościach.

WALD International w projekcie „Black Bison” nie przewidział modyfikacji mechaniki oraz wnętrza samochodu. Jako gustowny smaczek możemy sobie zażyczyć za to… dywaniki do wnętrza auta z logo japońskiej firmy.

Via: Carscoop