Pojemna i ekonomiczna… Toyota Prius przerobiona na kampera [FOT]

toyota prius camper van 101 gloNigdy nie czułem sympatii do Toyoty Prius. Ani to ładne, ani praktyczne… Prawdę mówiąc, lepiej dopłacić do CT200h i cieszyć się chociaż świadomością posiadania nowego Lexusa.

W każdym bądź razie, Toyota różnymi metodami proponuje przekonać do siebie potencjalnych klientów. Jedną z nich, jest zaprezentowanie podczas ostatniego motor show w Tokio, modelu Prius w wersji… kamper. Tak, to nie jest żart. Auto zostało zaprojektowane przez firmę Campinn, która specjalizuje się w tym rodzaju samochodów. Przekształcenie obejmuje montaż ogromnej bryły na dachu Priusa, która została w całości wykonana z włókna węglowego i zwiększa długość hybrydy do 4980 mm oraz wysokość do 2,050 mm.

Wnętrze może zostać wyposażone w opcjonalny stolik i sofę, która zamienia się w łóżko dla dwóch osób. Co więcej, jeśli wpadnie do nas przyjaciel z wizytą, dostępne jest także drugie łóżko… piętro wyżej.

Via: Carscoop

6 komentarzy do wpisu „Pojemna i ekonomiczna… Toyota Prius przerobiona na kampera [FOT]”

  1. mnie się podoba, auto praktyczne na codzień masz autko rodzinne, a na wakcje jedziesz sobie gdzie chcesz pod namiot, nie ma problemu spania w aucie przy długich trasach lub jak po prostu jestes zmęczony, ciekawe ile będzie w polsce kosztować o ile w ogóle wejdzie do produkcji, na prawde świetne autko

Możliwość komentowania jest wyłączona.