bmw x454554 gloTo już oficjalne – BMW wprowadzi do swojej oferty model o nazwie X4. Auto będzie produkowane w zakładach zlokalizowanych w Spartanburg w Południowej Karolinie. Z tego powodu, BMW zainwestuje ponad 900 mln dolarów w fabrykę w Spartanburg w ciągu najbliższych trzech lat i utworzy około 300 nowych miejsc pracy do końca 2012 roku.

BMW X4 będzie odpowiedzią na rosnące globalne zainteresowanie modeli z serii X” – mówi członek zarządu BMW, Frank-Peter Arndt.

Arndt dodaje, że inwestycja pozwoli fabryce zwiększyć roczną produkcję fabryki do 350.000 samochodów rocznie.

Bawarczycy nie ujawnili żadnych informacji na temat BMW X4. Nasze informacje ograniczają się jedynie do faktu, że X4 będzie mierzyć około 4,65 m długości (podobnie do X3) i otrzyma tą samą gamę silnikową, składającą się z cztero- i sześciocylindrowych motorów benzynowych oraz wysokoprężnych.

Via: Carscoop

9 komentarzy
  1. @Motocentrum – to po prostu taka wizualizacja 🙂 Wiadomo, że producent nie opublikuje na razie żadnych zdjęć X4. Dlatego, zgodnie z tematem, będzie to “mniejsze X6”, co na zdjęciu jest widoczne 🙂

  2. Panie od motofilmu, inwencją to pan nie grzeszysz 🙂 przy wymyślaniu tytułów warto użyć czegoś więcej niż tylko carscoop.blogspot.com i aplikacji google tłumacz 😉 chociaż – jak widać – i tą drogą można się wdrapać do pierwszej 20-tki megapanelu…

Komentowanie zostało wyłączone.