Nowy Viper dzięki fanom na Facebooku [FOT]

2013 dodge viper 654 gloCoraz więcej producentów wykorzystuje liczbę użytkowników największego światowego portalu społecznościowego do swoich celów marketingowych. Niedawno Porsche okleiło Caymana fotografiami 2 mln osób, która polubiły profil producenta. Przyszła pora na Amerykanów.

Jak zapowiadają ludzie z Chrysler Group SRT, jeśli osiągną 10 000 fanów na Facebooku w dniu 1 lutego, zaprezentują małą zapowiedź następcy legendarnego Vipera. Amerykanie nieco się przeliczyli (albo zapomnieli dorzucić do tej liczby jeszcze jedno zero), bo w chwili, gdy czytacie ten artykuł, oczekiwana liczba „lubię to” dawno przekroczyła wspomniane 10 000. Możemy więc spodziewać się w ciągu kilku najbliższych dni, że SRT wywiąże się z obietnicy i zaprezentuje fragment nowego auta.

Oficjalnie auto zostanie zaprezentowane na New York Auto Show 2012 w kwietniu.

Via: Carscoop

3 komentarze do wpisu „Nowy Viper dzięki fanom na Facebooku [FOT]”

  1. Oglądałem na National Geographic jak montują poprzednia wersję. A zapowiedzi chwalili się że będzie to zupełnie nowy model a mi to wygląda bardziej na lifting. Tylko przód zostanie zmieniony najwyraźniej a w silniku też nic nie pogrzebią bo nie będą chcieli zatracić jego ducha;p

  2. Producent już pół roku temu zapowiedział, że silnik będzie mocniejszy, a pojemność wzrośnie do 8,8 litra (prawdopodobnie). Sądzę, że Viper będzie dopracowywany segmentowo, tak więc generalnie powstanie z tego świeża konstrukcja w zdecydowanym stopniu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.