Wygrał Lamborghini Murcielago LP640 Roadster i… rozbił je po sześciu godzinach od odbioru [VIDEO]

joe schmo to lambo winner gloDavid Dopp, amerykański kierowca ciężarówki, wziął udział w loterii o nazwie “Joe Schmo To Lambo” organizowanej przez sieć stacji paliwowych Maverick i portal teamgive.org. Wyobraźcie sobie wybuch radości Davida, gdy dowiedział się, że to właśnie jemu przypadła nagroda główna – Lamborghini Murcielago LP640 Roadster.

David nie czekał z wypróbowaniem Lamborghini. Pełen werwy, wraz z jednym z przyjaciół, wyruszył sobotniego popołudnia na wycieczkę po okolicy. Wydawało się, że tego dnia nic nie było w stanie popsuć mu humoru…

Niestety, wystarczyło zaledwie 6 godzin, aby David przecenił swoje umiejętności i wypadł z drogi na jednym z zakrętów przy nadmiernej prędkości. Na szczęście, ani on, ani jego pasażer nie doznali poważniejszych obrażeń. Gorzej z autem, które z pewnością będzie wymagać specjalistycznej naprawy.

Szczęście w nieszczęściu, że David zainwestował wcześniej w pełne ubezpieczenie włoskiego supercara.

Via: Autoblog

1 komentarz do wpisu “Wygrał Lamborghini Murcielago LP640 Roadster i… rozbił je po sześciu godzinach od odbioru [VIDEO]”

  1. heh daj kierowcy cięzarówki osobowa brykę z taką mocą 😀 to nie pedały w tirze, że deptasz i deptasz a mocy nie ma… dobrze że choć ma łeb na karku i ubezpieczył

Możliwość komentowania jest wyłączona.