ag ferrari carbon 458 1 gloPoprawa wyglądu włoskich samochodów nie należy do łatwych. I choć nie każdy podejmuje się takiego wyzwania, jednym z tych, którym naprawdę to wychodzi, jest niemiecka firma Anderson Germany.

Punktem kulminacyjnym w tym pakiecie jest włókno węglowe, które obejmuje spojler przedni, maskę, dyskretny tylny spojler, wloty powietrza oraz kratkę otworu wlotu wentylacyjnego w zderzaku. Jeśli to nie wystarczy, Niemcy proponują montaż lekkiego materiału również w postaci dachu, lusterek, klamek drzwi, pokrywy bagażnika, tylnego dyfuzora, a nawet wykończenia tylnych świateł i szprych kół ze stopu.

Specjaliści z Anderson dopracowali także jednostkę V8 458 Italia poprzez przeprogramowanie ECU i układu wydechowego, co zwiększa liczbę koni mechanicznych aż do 623.

Dodatkowe modernizacje obejmują obniżone zawieszenie oraz 21-calowe felgi aluminiowe z oponami o profilu 255/30 z przodu i 335/25 z tyłu.

Via: Carscoop

5 komentarzy
  1. nie wiem, może jestem konserwatystą, ale dla mnie wszelkie próby “udoskonalania” Ferrari przez zewnętrzne firmy są skazane na porażkę;)

  2. Nie zgadzam się, autko ma nowoczesną linię i bardzo agresywną sylwetkę, pasuje do dzisiejszych czasów wyróżniając się z tłumu.
    Gdyby produkowali tylko dobrze znaną linię to by stracili popularność.

Komentowanie zostało wyłączone.