bmw 7 er pt carscoop 6 gloChoć przeróbki modeli sedan/coupe na pickupy nie są nam obce, zawsze są gdzieś granice dobrego smaku. Spójrzcie na te BMW 730i oferowane przez niemieckiego dilera “PKWundLKWankauf” (jeśli wymówisz to poprawnie, zafunduj sobie piwo).

Auto pierwotnie zjechało z fabryki w 1989 roku i zostało wyposażone w sześciocylindrowy, 3,0-litrowy, 188-konny silnik, który współpracuje z 5-biegową manualną skrzynią biegów.

Po tym, jak samochód spełnił swoje zadanie jako sportowy sedan, właściciel postanowił przerobić je na… pickupa, poprzez wycięcie dachu i dodanie ramy, aby zachować tylne drzwi. Całość wygląda paskudnie, i zapewne wielu z nas nie chciałoby tego nawet za darmo.

Gusta są jednak różne, i komuś taka modyfikacja może się podobać. Jeśli jest to jeden z Was (opuśćcie tego bloga), przygotujcie 4500 euro, bo właśnie tyle życzy sobie firma “PKWundLKWankauf” za BMW 730i Pickup.

Via: Carscoop

2 komentarze
  1. One word: blasphemy

    M Gmbh może się pochwalić dwoma podobnymi konceptami: E30 M3 Pick-up i E92 M3 Pick-up projektowanymi zapewne w trakcie Oktoberfestu.

  2. zgadzam się z tobą nawet za darmo bym tego nie wziąl! chociaż znając zycie znajdzie amatora. ale weź wyjedź tym na miasto!

Komentowanie zostało wyłączone.