Nowa kampania reklamowa Cadillaca, czyli amerykańska prowokacja [VIDEO]

untitled 84543535 gloPod wieloma względami, Cadillac przeżywa renesans przez ostatnie lata. Nic więc dziwnego, że Amerykanie postanowili w tym celu wypuścić kilka spotów, prezentujących “nowe możliwości” Cadillaców.

Na pierwszy ogień idzie Ferrari. Cadillac uważa, że model CTS-V Coupe jest tak zaawansowane, że Ferrari “zapożycza z ich technologii, aby rozwijać… zawieszenie”. Nie mam zielonego pojęcia, ile w tym prawdy, ale chyba nie sądzicie, że mówią na poważnie?

Druga prowokacja została skierowana do Mercedesa. Tym razem, “Generalny” wystawił Escalade przeciwko Mercedesowi Klasy C. Spot ma na celu pokazanie, że Caddy z V8 pod maską jest na prostej szybsze od C300 z V6.

Być może fani Cadillaca będą zachwyceni nowymi reklamami, ale przyznacie, że to trochę nieuczciwe? Cena Escalade startuje od 63.200 dolarów, czyli około 25.000 dolarów więcej od C300. Nawet C63 AMG jest o 5.000 dolarów tańsze, a te spokojnie wygrałoby z amerykańskim grubasem.

Via: Carscoop

4 komentarze do wpisu „Nowa kampania reklamowa Cadillaca, czyli amerykańska prowokacja [VIDEO]”

  1. Chcą sobie ego podbudować:P i pokazać że robią samochody lepsze niż eurpoejczycy. Wszystko pachnie jedną wielką ściemą:]

  2. Na tej zasadzie FORD powinien się reklamować że od 110 lat cały świat korzysta z jego technologii (linia produkcyjna). Takie podnoszenie ego zadłużonych amerykańskich producentów którzy ostatkiem sił walczą o powietrze.

  3. Powiem tak, śmiech na sali jeśli chodzi o reklamy. Ale fajnie było by gdyby Mercedes w jakiś sposób odpowiedział na tę reklamę 😀 Aaa i nie powinno być Escalade zamiast Esclade? 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.