01 mercedes benz cls shooting brake spy shots628 gloPod koniec ubiegłego roku Mercedes potwierdził, że trwają prace nad CLS Shooting Brake. Jak się dzisiaj okazało, Niemcy faktycznie poważnie zastanawiają się nad wprowadzeniem tego modelu do produkcji, co potwierdzają zdjęcia wykonane przez szpiegów serwisu Autoblog.com.

Oprócz kilku delikatnych zmian w tylnej części auta, nie oczekujmy rewolucji w stosunku do “standardowego” CLS-a. Inaczej będzie pod maską, gdzie znajdziemy prawdopodobnie nowy podwójnie turbodoładowany 4,6-litrowy motor V8.

Mercedes nie ujawnił, kiedy planowany jest debiut CLS Shooting Brake. Nie zdziwcie się jednak, gdy miejscem oficjalnej premiery okaże się salon motoryzacyjny w Genewie w marcu przyszłego roku.

Via: Autoblog

3 komentarze
  1. Nikt nie spodziewał się Hiszpańskiej inkwizycji tak samo jak mody na nadwozia Shooting Brake, a jest w czym wybierać Ferrari FF, Fiskers Surf, Bentley Touring Superleggera srl, czy wreszcie CLS, zgłaszam się na ochotnika do przyszłych testów 🙂 w sumie mogę poświęcić kilka dni

Komentowanie zostało wyłączone.