Lexus IS-F skonfiskowany i “zmiażdżony” przez kalifornijską policję? [VIDEO]

lexusisf8475487 gloTak, auto, które widzicie na filmiku poniżej to Lexus IS-F. Nie znamy oficjalnego powodu zniszczenia 423-konnego potwora, jednak bardzo prawdopodobne, że auto zostało skonfiskowane przez kalifornijską policję za nielegalne wyścigi, która nie widziała innej opcji wykorzystania tego pojazdu. Przemawia za tym m.in fakt, że Kalifornia niszczyła już w przeszłości samochody za “street racing”.

Nasuwa się jednak pytanie, dlaczego nie można było np. sprzedać, albo wykorzystać IS-F’a w służbie policyjnej? Widzicie w tym jakąkolwiek logikę?

Via: Carscoop

7 komentarzy do wpisu „Lexus IS-F skonfiskowany i “zmiażdżony” przez kalifornijską policję? [VIDEO]”

  1. no nie i znowu wprawiłeś mnie w taki sam nastrój co jakiś czas temu (gdy umieściłeś filmik z dotyczący wandalizmu na M5 w Kanadzie).

    SMUTNO MI ;(

  2. i co im k***a dało skasowanie dachu?? aż serducho boli, jak takie coś się ogląda… Więcej problemu teraz z utylizacją tego, czy tam innymi ekologicznymi badziewiami niż by mieli sprzedać, albo dać jakiemuś krawężnikowemu w nagrode za wystawienie paru mandatów studentom za picie na ławce w parku…

  3. na tempote nie ma rady! mogli sprzedać i wziąć ta kase choćby do kieszeni… w głowie się nie mieści co za debili tam przyjmują na służbe… aż przykro patrzeć 🙁

  4. logika w tym jest paru ignorantów i imbecyli chciało pokazać właścicielom aut biorących udział w takich wyścigach “kto tu rządzi”

Możliwość komentowania jest wyłączona.