Oto, na co dzisiaj trafiliśmy, przeglądając oferty w serwisie Otomoto – De Lorean DMC 12 przerobiony na wzór oryginału z kultowego filmu “Powrotu do przyszłości”.

Ten konkretny egzemplarz został wyprodukowany w 1981 roku, posiada 2,8-litrową jednostkę i ponoć jego jedyną wadą jest fakt, że mimo prób rozpędzenia się do 88 mph auto nie przenosi nas w czasie. Pojazd możemy mieć w cenie 140 000 złotych, czyli około 32 000 euro. Dużo? Być może, jednak pamiętajcie, że jest to samochód, który na ulicach robi zdecydowanie większą furorę niż wiele nowoczesnych supersportowych aut.

LINK DO OGŁOSZENIA.

4 komentarze
  1. przypomniały mi się czasy jak marzyłem, żeby się takim przejechać i poczuć jak McFly … ale zanim sie takiej kasy dorobię bedę sie mógł poczuć jedynie jak Emmett ;P

  2. opis: “Wykonaliśmy wiele prób z predkościa 88 mph, niestety cos szwankuje i auto nie przenosi sie w czasie”
    😀

  3. widziałem go chyba dzis w M1 i to tragedia, złom lepiej wyglada to cos przerobinego na deloriana a potem na samochód filmowy…

  4. Ja też go widziałem w M1 w Łodzi. Jak go zobaczyłem nie mogłem spać, Z trzech wersji DeLoreana z filmów ten jest czwartą – Janusz Edition. I w dodatku nie na chodzie.

Komentowanie zostało wyłączone.