003745 1 gloPomimo tego, że Lamborghini Aventador dopiero co weszło do sprzedaży, już wydarzył się pierwszy incydent drogowy z jego udziałem, który miał miejsce 30 sierpnia w prowincji Padwa we Włoszech.

Jak się dowiedzieliśmy, kierowca Aventadora wyprzedzał kilka pojazdów na raz, i pech chciał, że ostatni z kolumny postanowił skręcić w lewo. W rezultacie, Aventador zderzył się z ciężarówką i wpadł na słup telefoniczny, słup stalowy, ogrodzenie prywatnej posesji i wreszcie skończył w rowie.

Incydent spowodował znaczne uszkodzenie pojazdu (zawieszenie i wyrwane przednie koła), ale według świadków, karoseria wykonana z włókna węglowego, a nawet szyba idealnie zachowały się podczas wypadku.

Kierowca nie jest kontuzjowany i nie było poszkodowanych osób trzecich. Aventador trafi z kolei z powrotem do fabryki Lamborghini, gdzie specjaliści postarają się przywrócić mu drugie życie.

Via: Motori.it

5 komentarzy
  1. Nie mam pytań 😐 I pomyśleć, że taki da do naprawy auto za gruuuubą kasę, odbierze je i dalej będzie się cieszył z niego..a w PL byle wyklepanie bądź lakiernik to już wydatek zbędny..

  2. krzyś- ok, koleś wyprzedzał pare aut, lecz nie popatrzył, że skrzyżowanie niedługo. Ale co to za ciapa, co nie patrzy w lusterko jak skręca? Brak słów dla niedzielnych..

  3. i ten tez ma na tyle kasy, żeby sobie wyklepać auto. Mi szkoda na oryginalne części do mojego auta i kupuje zamienniki, ta bogacze mają to się wożą i robijają

Komentowanie zostało wyłączone.