02 eterniti motors hemera628 gloJestem przekonany, że reakcja większości osób, które zobaczyły pierwsze zdjęcie, była następująca: “O, co to za przeróbka Cayenne?“. Nie, nie jest to przerobione Porsche, a “pierwszy na świecie super-SUV”

Zwany Hemera, trafi do produkcji pod koniec 2012 roku. Auto będzie składane ręcznie w Londynie, a w wyposażeniu pojawią się takie gadżety, jak rozkładane tylne siedzenia, kilka iPadów i barek dla pasażerów z tyłu. Jeśli chodzi o motor, szczegóły nie są znane, ale pod maską znajdziemy prawdopodobnie 620-konną jednostkę, która będzie napędzać wszystkie cztery koła.

Pełne informacje na temat Hemera otrzymamy podczas Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie – do tego czasu, nacieszcie oczy wysokiej jakości galerią zdjęć poniżej.

Via: Autoblog

4 komentarze
  1. Może to nie jest przerobiony Cayenne (coś jak Gambelle, czy jak to tam się pisze..) ale raczej powstaje na bazie porszaka.. Btw, supersuv i barek na wyposażeniu? jak supersuv, to powinien byc cały z włokna węglowego itp itd, a wśrodku pewnie w drewnie będzie^^

Komentowanie zostało wyłączone.