Kolejny teaser Eterniti Hemera przed oficjalnym debiutem podczas IAA 2011

eterniti hemera teased from above gloOto kolejny zwiastun nadchodzącego Eterniti Hemera, pierwszego na świecie Super-SUVa, który ma zapewnić nowy poziom luksusu i jednocześnie zaspokoić popyt na modele w stylu Porsche Cayenne.

Tym razem, producent Eterniti Hemera udostępnił zdjęcie wykonane z góry, dzięki czemu już wiemy, że pojawią się trzy wloty powietrza na masce i tylny spojler, natomiast całość będzie charakteryzować się muskularnymi nadkolami. Częściowo widać również kształt tylnych świateł i przednich reflektorów.

Prototyp Eterniti Hemera zadebiutuje podczas Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie w przyszłym tygodniu, podczas gdy produkcja i pierwsze dostawy rozpoczną się w 2012 roku.

Firma Eterniti wspierana przez grupę międzynarodowych inwestorów, prowadzona jest przez zespół inżynierów pod nadzorem Alastair’a MacQueen’a, człowieka odpowiedzialnego za Jaguara XJ220. Producent posiada również własnego kierowcę F1, Johnny’ego Herbert’a, który również będzie czynnie zaangażowany w rozwój marki, a nawet zostanie jej ambasadorem.

Via: Carsession, GTSpirit

eterniti hemera teased from above glo

2 komentarze do wpisu „Kolejny teaser Eterniti Hemera przed oficjalnym debiutem podczas IAA 2011”

  1. Jak dla mnie naprawę fajna alternatywa na Porsche 🙂 Czekam niecierpliwię, bo jak na razie wygląda że jest na co 😀

  2. to zdjęcie, a raczej czytanie wyglądu przyszłego Eterniti Hemera (widzisz trzy wloty na masce?) przypomina mi zdjęcie USG i słynne “widzisz rączki, nóżke… ;)? jak będzie “żywe” auto to ocenie 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.