car crash third bmw 1 series m coupe crashed in switserland gloOto trzecie rozbite 1 M. Wypadek miał miejsce w Szwajcarii, gdzie 25-latek na mokrej nawierzchni stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał z drogi i uszkodził 1 M Coupe. Samochód z powrotem na drogę wyciągnięto ciągnikiem miejscowego rolnika. Kierowcy nic się nie stało, ale jego 21-letni pasażer został ranny.

Incydent wydarzył się przeszło tydzień temu w sobotę rano, krótko po dziewiątej. Zgodnie z lokalnymi organami ścigania mężczyzna jechał główną drogą w kierunku Finstersee, Menzingen. Uszkodzenia 3-miesięcznego BMW szacuje się na 22.000 euro.

Wypadek 1 M Coupe w Koreii.

Wypadek 1 M Coupe w Polsce.

Via: GTSpirit

7 komentarzy
  1. Naprawde nie macie o czym pisać? O pierwszym rozbitym pisał Autokult, o drugim V10, pewnie o czwartym napisze Autokrata? Nie zniżajcie się do takiego poziomu, już V10 pisze o wypadkach itp – piszcie o samochodach!

  2. No patrz, w tytule, a nawet wewnątrz artykułu, jak widzisz jest samo 1 M Coupe, a “M-jedynka” pojawiło się tylko raz (zdrobnienie, bo jedynka-m fajnie nie wygląda). Ale zmieniłem to 🙂 Dzięki!

Komentowanie zostało wyłączone.