PILNE: Pierwszy teaser nowej 2012 Hondy Civic!

Tak będzie wyglądał tył nowej Hondy Civic. Opracowany specjalnie na rynek europejski, nowy Civic 4D zadebiutuje podczas Salonu Motoryzacyjnego we Frankfurcie, i w salonach pojawi się na początku 2012 roku.

Jedną z najbardziej znaczących cech stylistycznych nowego Civica są tyle światła, które przy okazji spełniają rolę spojlera. Nowa Honda Civic będzie bardziej wyciszona, zastosowane zostaną materiały lepszej jakości wewnątrz pojazdu, a design ma charakteryzować się nieprzeciętną opływowością, co znacząco wpłynie na zmniejszenie zużycia paliwa. Osobiście widzę tutaj powiązanie powiązanie z mniejszym modelem CR-Z.

Przypomnijmy, że nowy Civic powstał przy współpracy specjalistów z nieistniejącego już zespołu Hondy w F1.

Nasz informator zapowiedział, że wraz z nową Hondą Civic we Frankfurcie zadebiutuje również odświeżony model Insight. Nie jesteśmy jednak w stanie potwierdzić tej informacji fotografiami.

Będziemy mieć więcej szczegółów na temat nowego Civica, jak tylko się one pojawią.

7 komentarzy do wpisu „PILNE: Pierwszy teaser nowej 2012 Hondy Civic!”

  1. Tył jak na razie wygląda pozytywnie, nawet jestem w stanie stwierdzić że lepiej niż w CR-Z 😉

  2. heh, tył, jakby z auta miał być van. Nadwozie o neprzeciętnej opływowości sugeruje, że auto bedzie jeszcze bardziej przypominać małego vana z boku, zamiast normalnego kompacta. Proponuje troche powiększyc i konkurent dla Merca B… Szkoda.. Ostatnia słuszna Cvc to gen. VI

  3. @key – do wana mu daleko, widziałeś kiedyś vana w którym tak opada tył ? Ja osobiście nie 🙂

  4. Bedzie kolejne cudenko…doczekac sie juz nie moge. Producentom Golfa pewnie juz kolory uciekly i kolana zmiekly…

Możliwość komentowania jest wyłączona.