lr defender 3 gloPowiedzmy sobie szczerze – Land Rover Defender nie jest ekskluzywnym pojazdem. Ale to przecież auto stworzone z myślą o trudnym terenie i właścicielu, któremu nie straszne spartańskie warunki, dlatego nie mamy prawa oczekiwać po tym samochodzie luksusowego wyposażenia…

Czyżby? Pamiętajcie, że żyjemy w XXI wieku, gdzie mając odpowiednie fundusze, wszystko jest możliwe. Pewien rosyjski oligarcha zadecydował, że on i jego goście nie będą polować w standardowym Defenderze. Przekazał więc oba swoje Land Rover’y firmie Vilner, której zadaniem było przekształcenie aut w bardziej luksusowe środki transportu.

Bułgarski tuner postanowił w tym celu wyciszyć oba Defendery, a także obić ich wnętrza najwyższej jakości skórą Nappa. Do celów rozrywkowych, zamontowano nowy system multimedialny z 600W głośnikami oraz 15-calowy ekran LCD z odtwarzaczem DVD.

Każdy wie, że myślistwo wymaga poświęceń (np. podczas jazdy nocą), dlatego nie obyło również się bez nowego oświetlenia [światła dzienne + ksenony].

1 komentarz
  1. Wyglądają oszałamiająco 😀 Na zewnątrz został surowy styl Defendera, a w środku wygoda i cisza dzięki wygłuszeniu 🙂

Komentowanie zostało wyłączone.