„Jaś Fasola” rozbił swojego McLarena F1… znowu

f1 mc457 gloNie jest tajemnicą, że Rowan Atkinson, bardziej znany jako „Jaś Fasola”, jest entuzjastą samochodów. Potwierdza to m.in jego „flota” obejmująca takie egzotyki, jak Ferrari 456 GT, czy McLaren F1. Niestety, 56-letni aktor podczas ostatniej przejażdżki F1 nieco przeholował i stracił kontrolę nad pojazdem na mokrej nawierzchni.

Na szczęście, Atkinson doznał tylko drobnych urazów, w przeciwieństwie do McLarena, który będzie wymagał poważnej naprawy.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy incydent Atkinson’a, w którym ucierpiał McLaren F1 – w 1999 roku również uszkodził przód jednego z najbardziej ekstremalnych pojazdów na świecie, po tym, jak wjechał w inny samochód.

Via: Carscoop

f1 mc457 glo

4 komentarze do wpisu „„Jaś Fasola” rozbił swojego McLarena F1… znowu”

  1. nie dziwię się tego typu rzeczy ponieważ, jak niedawno Atkinson powiedział jeździ McLarenem dość często i zrobił nim coś około 30 tyś km, poza tym to auto nie ma żadnych systemów kontroli trakcji itp

  2. Sprostowanie, magiczna liczba jaką przejechał tym autem to 37tyś mil (około 60 tyś km), przynajmniej takiej informacji udzielił podczas wywiadu w Top Gear (17seria 4 odcinek)

Możliwość komentowania jest wyłączona.