2012 honda cr v concept 11 gloUdało się! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie koncepcyjnej Hondy CR-V, która jest inspiracją do stworzenia produkcyjnej wersji tego modelu. Auto zadebiutuje prawdopodobnie pod koniec roku.

Informacje o nowej CR-V’ce Honda potwierdziła już w czerwcu. Japońska firma nadal nie ujawniła jednak żadnych szczegółów na temat pojazdu. Pewne jest natomiast, że 2012 Honda CR-V będzie autem o zupełnie innej konstrukcji wewnętrznej oraz zewnętrznej, a w wyposażeniu zadebiutują nowe funkcje i możliwości.

Koncepcyjny CR-V nie będzie mocno odbiegał od produkcyjnej wersji. Nie spodziewajcie się jednak, że pozostaną ciemne klosze lamp, małe boczne lusterka, ogromne aluminiowe felgi i kontrastujące wykończenie w kolorze czarnym.

2012 CR-V będzie oferowany zarówno z napędem na 2 koła, jak i na cztery, a pod maską powinniśmy zobaczyć czterocylindrowy silnik benzynowy połączony z 6-biegową przekładnią automatyczną.

Więcej informacji na temat nowej Hondy CR-V będziemy mieć w ciągu kilku najbliższych dni.

AKTUALIZACJA: Honda oficjalnie poinformowała, że koncepcyjny 2012 CR-V zadebiutuje we wrześniu podczas Orange County International Auto Show w Anaheim, California. Auto trafi do sprzedaży w Ameryce Północnej pod koniec roku. Europa będzie musiała poczekać do jesieniu 2012 roku.

“Nowy CR-V otrzyma całkowicie nowe wnętrze, bardziej ekonomiczny silnik, a całość będzie będzie ważyła mniej od aktualnego modelu” – powiedział John Mendel wiceprezes ds. sprzedaży w Honda American.

Via: Carscoop

2 komentarze
  1. wprawdzie nie widać całego ale tylne światła jak w Pontiacu Aztek a przód jak te wszystkie minivany Chryslera. Nie wygląda ogólnie aż tak źle chociaż ten tył bym zmienił, trochę bardziej opływowy i mniej masywny, żeby się zgrywało z reszta. No ale poczekajmy na pełne, oficjalne zdjęcia.

Komentowanie zostało wyłączone.